Hakkımızda

Kliniğimiz

Hastalarımıza diş hekimliğinin tüm branşları olan estetik diş hekimliği, kanal tedavisi, implant - cerrahi, çene eklemi sorunları ve ortodonti branşlarında hizmet vermekteyiz. Estetik düş hekimliği ihtiyacı için başvuran hastalarımıza muayene sırasında mock-up uygulaması yaparak işlemlere başlamadan önce 3 boyutlu olarak değişiklikler gösterilmektedir. Bu işlem sırasında dişlerinizde kalıcı bir değişiklik olmamakta, tedavi sonucunda olabilecek değişiklikler hakkında fikir sahibi olmanız istenmektedir. Ayrıca porselen lamina uygulamaları sırasında bitimden önceki son prova laboratuarda yapılmakta, bu sırada modelaja müdahale edilip değiştirme şansınız bulunmaktadır. Her aşamada dijital fotoğraflarınız alınmakta ve bilgisayar ekranında izlemeniz sağlanmaktadır.

Dt. Aslı Ercanlı

Aslı Ercanlı

Diş Hekimi

1972 İzmir doğumlu olan Dt.Aslı Ercanlı, orta öğrenimini İzmir Özel Türk Kolejinde tamamladı. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden (Çapa) iyi derece ile mezun oldu. Eğitime Almanya-Bonn Zahnklinik Medeco’da Prof.Dr. A. Haag önderliğindeki ekipte diş hekimliği ve çene cerrahisi uygulamaları konusunda devam etti. 1995-1999 yılları arasında International Hospital’da Estetik Diş Hekimliği Derneği (EDAD) kurucusu ve başkanı Dt. Galip Güler’in asistanlığını yaptı.

1999 yılının mayıs ayından beri Bağdat Caddesi’ndeki özel muayenehanesinde ağırlıklı olarak estetik diş hekimliği ve implant üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Dt. Ercanlı kendi dalındaki yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarının ve uluslararası kongrelerinde aktif katılımcısıdır. Bir kız çocuk annesidir.

Kliniğimiz Galeri